| adrian88_9398 a întrebat:

Tot despre Metin 2 este vorba.Am vazut pe unu de la metin 2 (avea 12 nivele ca si mine) era ninja(ca si mine :p) dar un singur lucru nu stiu, el se putea teleporta(la 1-2 m distanta) cum face? Imi puteti spune oral.sau sa-mi dati un link cu tutoriale. Dau fundita.

Si. apropo, dati-mi un site de unde pot gasi jocuri pentru Samsung 3100.PLSS!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A folosit magia camifaj
prostule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E magia camunflaj si doar level 12 aveai?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam scuz

| Bubulina_5994 a răspuns:

Poi avea HACK TELEPORT era logic nu iti recomand sa folosesti si tu risti sa iti BANEZE CONTUL adica cum ar venii sa il inchida