| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Ce banca imi recomandati pentru un imprumut de 10.000 de lei, dar sa nu fie "camatar" ca provident!

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Eu personal am luat de la brd, daca ai salariu la ei dobanda e printre cele mai mici vreo 8, 78% pe luna..deabea simtihappy sper sa te ajute

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu e problema de viata si de moarte, NU lua credit. Pentru ce iti trebuie 10.000 RON ma rog? Girezi cu un rinichi si te imprumut eu. Nu platesti la timp, harst degetelu'!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal la banca la care iti incasezi veniturile