| Andrei741 a întrebat:

Salut TPU!

Vreau sa fac si eu niste bani... deoarece nu imi ajung banii pe care ii primesc de la parinti,insa nu stiu cum pentru ca eu sunt si la scoala, am 17 ani.

Am auzit ca sunt diferite site-uri pentru a castiga bani...
As vrea sa imi dati si mie niste site-uri sau ceva sfaturi.

Nu vreau sa imi dati site care sa iau 1 euro pe lunalaughing

As vrea in jur de 400-600 lei lunar

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru 600 lei lunar?
ca din click uri si reclame nu scoti mai mult de 1-2$. Daca stii programare, webdesign, seo mai discutam

| mimi a răspuns:

Poti vinde inghetata in gherete sau poti da oamenilor foi de alea cu publicitate

| FlorinM28 a răspuns:

400-600 de lei? Nici nu ai pretentii.
Cum ziceau si altii daca stii programare sau SEO atunci poate. Altfel las-o balta!

| googul a răspuns:

Daca esti interesat poti aplica la un sistem international de ajutor reciproc http://googule.Charity24.net Nu este un sistem piramidal.Este o companie care functioneaza pe un sistem de ajutor reciproc al membrilor inscrisi