| IQoptiontrader a întrebat:

Salut tuturor. Dupa nume va dati seama ce subiect abordez. Da piata forex si optiunile binare deja va trece prin cap jocuri de noroc pacanele si cum sa ramai fara casa. gandire tipic romaneasca am auzit-o de la multi. Nu, nu e asa, pentru toti cei care vreti sa intelegeti piata valutara si vreti sa tranzactionati pe forex sau optiuni binare sau ati facut asta pierzand bani va pot ajuta si va pot raspunde la intrebarile care le aveti legat de asta! pentru toti cei care ati folosit martingale si indicatori sunt sigur ca ati pierdut toti banii si cei care sau folosit de noroc sa aticipeze miscarile pietei nici nu mai zic. Ce vreau sa zic cu asta: oricine are pasiune pentru trading si vrea sa invete sunt gata sa-l ajut cu sfaturi practice despre analizele tehnice si o buna tranzactionare pe piata optiunilor binare si forex! emailul meu este nectarde@yahoo.com. stiu la ce va ganditi de ce vas ajuta eu gratis sigur incerc sa va iau banii cumva sau sa va fac referalii mei la vreun broker dar nu nu e asa. Sper sa reusesc sa fac o comunitate de oameni creativi.

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Un om care pretinde ca are cunostintele necesare pentru obtinerea succesului pe piata de capital, trebuie in primul rand sa detina capacitatea de a comunica corect si eficient. Presupunand ca as avea vreo intentie sa investesc in piata de capital, de ce as avea incredere in cineva care isi face auto-reclama, in cea mai groteasca forma de folosire a limbii romane?!

| IQoptiontrader explică (pentru JackR):

Multumesc pentru sesizari. este alegerea ta sa ai sau nu incredere. vreau sa ajut oamenii sa inteleaga piata, incat sa nusi iroseasca banii cu noroc, indicatori, roboti, martingale, semnale, etc. Fiindca vad tot mai multi care pierd banii din cauza asta si din cauza spamului foarte mare de pe Youtube

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0