| RazvannRaz a întrebat:

Salut tuturor! Ma gandeam sa imi deschid propria afacere o patiserie sau o panificatie si daca vreau sa obtin fonduri europene ce avantaje as avea daca le-as obtine si ce dezavantaje?

Răspuns Câştigător
| HNNH a răspuns:

Ca sa obtii fonduri europene trebuie sa ai un proiect bine pus la punct, sa prezinti proiectul..sa alergi vo 2 3 luni. si sa mai astepti cateva luni poate chiar si un an pana primesti un raspuns ...si raspunsul in cele mai multe cazuri e negativ!