| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi firme etc. care au nevoie de spatiu publicitar pe un blog? (bannere etc pe care sa le pot pune pe blogul meu etc)

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Intre pe directoarele de companii, gen bizoo.ro si clubafaceri.ro, si o sa gasesti date de contact pentru multe SC. treaba e ca tb. sa le contactezi tu.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Peste tot, orice firma este dispusa pentru reclama, de orice fel.
Dar nu uita: o firma iti ofera bani sau reciprocitate doar daca numarul vizitatorilor site-ului / blogului este suficient de ridicat. Si de obicei se plateste pentru nr de click-uri pe reclama / link-ul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pe youtube ma