| thunderno1 a întrebat:

Salut vreau sa dau comanda de un joystick pe Okazii si vreau sa imi vina prin Posta Romana dar am o nelamurire pe Okazii scrie Posta Romana de la 9, 00 RON iar nu inteleg e 9, 00 Ron sau poate fi mai mult? Conteaza distanta sau doar greutatea coletului?

Răspuns Câştigător
| AndraXela13 a răspuns:

Atunci cand finalizezi comanda te intreaba prin ce modalitate doresti livrarea. Daca selectezi prin Posta Romana iti va arata imediat cat costa. De regula e 9 lei.
P.S: Nu cred ca va fi peste 9 lei taxa de livrare. big grin
Funda? happy

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Parcă dacă trece peste un kilogram se plăteşte în plus, sau ceva de genul, dar nu, nu contează distanţa cât timp e în ţară. Dar stai liniştit, nu o să depăşească 9 lei happy

| suffarstar a răspuns:

Pretul e ala care te-ai inteles cu vanzator, posta o plateste el.Da conteaza si distanta si greutatea dar plateste cel care trimite coletul.

| BuGz a răspuns:

De la 9.00 Ron => pretul incepe de la 9.00 ron ( 9 lei ) si poate creste in ufnctie de greutatea coletului.

| manolo a răspuns:

Daca ţi se spune că e 9 ron, atunci atâta este, nu trebuie să te temi.

| xLollipoP a răspuns:

Pai si eu am comandat de pe Okazii si depinde de cat de departe esti de livrator...adica poate sa fie si mai mult de 9 roni. big grin