| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Vreau sa fac sondaje online pe bani am doua întrebări 1.Cum imi fac cont 2.Banii pot sa ii primesc pe card bcr?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu sunt inscris la Mobrog (daca vrei sa te inscrii si tu) si am ridicat ceva bani de la ei. Ideea este ca eu am un cont PayPal, ii transfer la ei si de acolo in banca. La 5 euro iau cam 22 lei dar asta e! Contul ti-l faci la banca la care vrei. Iti recomand BT. BCR are comisioane mai mari.
https://s9.ro/1qnv

| RoCkKiD a răspuns:

Te duci pe o platforma de genu, gen Daedalus, apesi pe inregistrare si urmezi pasii.

Ca sa primesti banii, o sa te roage sa pui IBANul contilui pe care vrei banii in cont dar cred ca poti lua si giftcarduri. E posibil sa nu te lase sa scoti sub nu stiu cati euro deci nu o sa poti sa retragi dupa fiecare sondaj facut.