| Octavian007 a întrebat:

Salut Vreau sa imi cumpar un produs de la Praktiker si vreau sa platesc in rate fara dobanda cu cardul Euroline
Ce ziceti, se merita sau e o capcana?

Răspuns Câştigător
| agnessme a răspuns:

Acum au aparut filtre si politia internetului, nu se mai poate face fraude! Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!

2 răspunsuri:
| dumitrumihai a răspuns:

E teapa....nu te baga

| CurcanCiprian a răspuns:

Se merita mi-am luat si eu de acolo tot cu euroline.