| SuNaM a întrebat:

Vreau sa întreb dacă exista vreun mod sa pot lua un card de credit cu rate fără dobânda. Am nevoie sa cumpăr ceva urgent și problema este ca muncesc la negru dar lucrez într un job foarte bine plătit deci nu ar fi probleme cu rambursarea ratei. Dar pot obține și dacă da, cum sa fac sa obțin?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Card de credit nu primesti daca lucrezi la negru.
Cere-i bani sefului tau, sa-ti ia inapoi din salariile ce le vei primi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da nimeni card de credit daca nu ai un venit legal

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ai contract de muncă legal nu poți obține nici un credit.

| sofisis a răspuns:

Nu ai cum sa obtii card de credit fara a demonstra ca ai un venit legal.