| IsărescuAndrei a întrebat:

Ce bancă îmi recomandați ca să fac un împrumut la afacere? Suma nu este chiar una așa mare. Aproximativ 1400 de euro pentru doua utilaje. Știu, cel mai bine e să nu ajung să apelez la bancă, dar utilajele îmi trebuie mai repede decât i-aș putea strânge eu. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cortex a răspuns:

Daca gasesti o institutie care sa-ti imprumute bani, iti sugerez sa iei mai multi deoarece cand incepi o afacere trebuie sa ai niste bani pusi deoparte pentru orice eventualitate.In caz ca se strica ceva si trebuie inlocuit urgent sau pentru o situatie neprevazuta.Nu te poti lasa descoperit.

1 răspuns:
| KlArt a răspuns:

CEC