| IonescuAndrei01 a întrebat:

Cine îmi poate spune și mie cam ce posturi iti trebuie într-o editură - tipografie, în afara de redactor, tehnoredactor și ilustrator? Mulțumesc anticipat și rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie TIPOGRAF, preparator de matrite de tipar, magazioner, persoana de intretinere (electromecanic) si in functie de complexitatea aparaturii electrician, electronist, mecanic, IT-st de intretinere, personal de paza, femeie de servici etc.