| McCrush a întrebat:

Mi s-a cerut sa prezint un eveniment/ concurs la un club. Evenimentul durează o noapte întreagă. Cat credeți ca ar trebui sa taxez clubul pentru prezentarea acestui eveniment? Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Depide de club, daca e mai select, rupe-i big grin

| Eminescu_Mihai_1999 a răspuns:

Depinde de eveniment si daca te distrezi, nu ar trebui sa ceri mult, fiindca eu unul cred ca si asa ai sta toata noaptea in club. Ar trebuie sa ceri intre 300€ si 600€ daca te distrezi, daca nu cere cam 700€