| BloodMoon a întrebat:

As vrea sa va intreb cum as putea sa fiu o fata mai ciudata.....adica mai misterioasa cu secrete pe care sa nu le spun sau ceva de genul! ofer fundita!

Răspuns Câştigător
| yuyubarbie19 a răspuns:

Eu sunt mai ciudată pentru că îmi place să fiu diferită... Secretele spune-le doar celor mai bune prietene care ţi-au dovedit că-ţi sunt prietene. Poţi să-ţi faci un jurnal dacă vrei să împărtăşeşti cu cineva secretele tale. Mami misterioasă poţi fii atunci când eşti mai complicatăăă...Adică să nu vorbeşti cu toată lumea, să fii mai diferită de restul.
Dar să ştii că nu te poţi schimba dacă aşa vor alţii. Trebuie ca tu să-ţi doreşti să te schimbi...

1 răspuns:
| tranquilaaa a răspuns:

Asta e o atitudine care vine de la sine. Daca ai niste secrete mari care nu vrei sa le afle nimeni, e simplu, nu spune nimanui despre ele. Daca, in schimb, te tradeaza discretia, gandeste-te ce ar putea cauza daca afla persoana nepotrivita secretul respectiv si, atunci, iti va fi mai usor sa nu spui nimanui. Sper ca ti-am fost de folos happy