| uN23 a întrebat:

Salutare tuturor,
Anul acesta am licenta si as vrea sa ma apuc din timp de ea insa am nevoie de putin ajutor si sper sa fie cineva pe aici care sa mi-l poata oferi. In mare tema mea este despre evolutia comertului electronic in Romania asa ca as avea nevoie de niste titluri de carti/ site-uri/ ziare. etc. de unde sa ma pot informa. Daca e cineva care stie il rog sa ma ajute.

Va multumesc. tongue

1 răspuns:
| sellenaD a răspuns:

AAA nu mai ast dupa nimeni d p aicilaughing, du-te la biblioteca si cauta,
intreaba acolobig grin daca vrei sa te apuci din timp.