| JeffXtreme a întrebat:

Salutare tuturor, numele meu este Paul si am o intrebare legata de plati online. In caz ca nu stiti exact, pe situri de cumparat iti poti folosi cardul (informatiile) pentru a plati. Eu ma intrebam daca, platind peste suma aflata pe card, se pot aduna bani care vor fi extrasi cand va fi destul pe card. De exemplu, eu frecventez un site (Humble Bundle) in care pot cumpara jocuri la preturi mai mici. Luna asta, din alocatia mea am bagat o mare parte pe acest site. Nu sunt sigur, dar cred ca un pic prea mult. Astept un raspuns de la cineva care stie bine cum merge cu banca si plata online sau are experienta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu ai fondurile necesare pe card in momentul realizarii tranzactiei acesta se anuleaza

| Ioscaa1 a răspuns:

Nu se poate.nu poti sa iei noci macar daca iti lipseste 1 leu