| Mereneu202007 a întrebat:

Saluuut! Este vreun Parior pe aici? (SUPERBET, BETANO, ETC)?
Voi ce tactici folosiți pentru a câștiga cât mai des?
Bilete multe cote mici sau bilete puține cote mari?
Eu folosesc cote mari, 100+ și am o strategie genială, pun câte un meci din fiecare sport, preferate fiind Fotbal, Handbal, Tenis, Basket. Dacă nu am cota de 100+, mai trec odată prin fiecare sport și mai aleg câte un meci convenabil laughing
Aseară eram cât pe aici să iau bilet cotă 100+, am scos doar un meci de Handbal. S-a terminat x.

Deci voi ce strategii folosiți?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hm, strategie geniala dar nu ai castigat.
Strategia mea este una si BUNĂ.
NU JOC.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista tactici de castigat, ca probabilitatile matematice spun ca sunt sanse 1 la 1 milon sa castigi.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă ai fi avut o "strategie genială" ai fi fost deja miliardar.

Ceea ce faci tu nu se numește nici măcar "strategie", cu atât mai puțin "genială".

| blackann a răspuns:

Bag in ultimele minute ca se mai da un gol