| anonim_4396 a întrebat:

Salve am în plan să încep o mică afacere cu un prieten. Am vrea să construim o cafenea de zi/club de noapte ori în Reșița ori Târgu Jiu, dar suntem complet începători în așa ceva deci orice fel de ajutor e bine primit.

1. Ce-ar putea face un patron în legătură cu un client violent, băut, sau pur și simplu nesimțit?
2. Cum se pot preveni bătăile în clubul respectiv?
3. Există vreun fel de asigurare care ar despăgubi daune precum pahare sparte sau echipament sonor distrus din cauza unui client violent de exemplu?

Deocamdată astea ne sunt problemele principale pentru că restul sunt mai mult sau mai puțin rezolvate. Știu că e dificil cu chestiile astea pentru că cineva din zonă și-a facut o afecere asemănătoare și în câteva luni deja primea amenințări.

Mersi mult

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti angajezi o firma de paza si gata