| HoriaMC a întrebat:

Se merita sa cumpar un iPhone 7 second-hand de pe OLX la 2100 de lei? Vine cu tot cu cutie si accesorii. Sau un 6s la 1700 de lei (tot de pe OLX)?

Răspuns Câştigător
| andrada2222 a răspuns:

Parerea mea este ca iphone 7 este mai nou ceea ce inseamna ca proprietarul nu l-a folosit mai mult de un an pe cand iphone 6s poate sa fie putin mai uzat

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cat timp il are? cum arata fizic? garantie mai mare? e blocat in icoud? e de incredre acea persoana? e fata? fetele au grija mai mare decat baieti

| relian a răspuns:

Wow pai til dau eu frate peal meu daca imi dai cat spui pe 6S laughing serios vorbesc.
Am 6S si vreau sa-mi iau X, al meu arata ca si nou, n-are absolut nici o zgarietura nimic, cutie tot cum l-am cumparat.Lam cumparat de la Apple direct din magazinele lor nu-i blocat pe nici o retea nici n-a fost vreodata.Si eu care ma gandeam unde sami vand raia laughing

| relian a răspuns:

Al meu are 64 de GB, merge struna, garantie ce sa zic daca cumperi folosit ce garantie sa ti se dea, doara asa verbal

| GazzaRecordsRo a răspuns:

` fetele au grija mai mare decat baieti `
cumpara si de la baieti, eu sunt baiat si am grija de telefon, nu-i un criteriu neaparat... merita iphone 7, de ce nu?