| croissant a întrebat:

Se merita sa lucrezi la auchan?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca prinzi un post bun atunci da.

| neutrino a răspuns:

Da, ca sef de magazin!

| EchoDemon a răspuns:

Daca iti convine cu cat te platesc atunci da.

| xRelax14 a răspuns:

Sunt anagajat Auchan, pe raionul de bauturi. Iti zic pe scurt...
Avantaje :Orice produs la păret de nimic, gen doua tuburi de pasta de dinti de 250 ml sau cat or fi la 2 lei, sau un lenor la 1 leu, sau hartie igenica in bax 26 si la bucata 3 de bani, toate astea le vor lua angajatii, pe raion nu apuca sa ajunga, dupa 3 luni de munca la ei, 5 % reducere, nu e exorbitant, dar e in plus in buzunarul tau.
Dezavantaje: Nu esti apreciat pentru munca depusa, oricat ai muncii nu e de ajuns. Dar atata timp cat iti iei banii, ce-ti pasa happy.
Colegi care nu prea te ajuta, doar daca sunt datori sau prieteni...
Si mai sunt cei care te sapa la sefi, dar daca nu au dovezi, nu patesti nimica. Eu ti-am zis perspectiva mea, acuma tu decizi! happy. Mult succes