| Alecx19 a întrebat:

Stie careva ce se intampla daca nu mai pun bani pe cardul VISA electron? va trebui sa platesc penalitati sau pur si simplu il las sa expire si scap de el?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca ai taxe de administrare cont sau orice alte taxe sau comsioane va trebui sa le achiti.
Daca vrei sa renunti la card, du-te la banca, se rezolva printr-o cerere scrisa.
Bafta

1 răspuns:
| Ezeru a răspuns:

Suna la banca respectiva si informeaza-te de el sau uita-te in contract sa vezi daca exista penalizari/alte plati.