| Ticclick a întrebat:

Stie cineva concursuri pe facebook serioase?

4 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

Buna.
Incearca aceste pagini poate gasesti ceva care sa iti placa.
Fluffy World
O femeie adevarata
Vis implinit
Femeia merita iubita
Cosmetice perfecte
Mady artbijoux
Orice ieftin
Mavinni mobili
Gabryelle`s blog
cutoc.ro
hainutefinute.ro

Sper sa iti placa.

| LolaLollita a răspuns:

Doar in cele anuntate la televizor ai putea sa ai incredere 100%. In rest, nu stiu ce sa zictongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu exista, ceva serios pe facebook. am incercat si eu, dar numai la reclame.din alea poti participa la concursuri in carne si oase. dar in rest nu, numai cu poze. funda? happy

| Whatafy a răspuns:

Anul trecut am pierdut peste 10.000 de ron prin concursurile de pe facebook, pentru ca lumea le considera neserioase, dar la fel de neseriosi sunt si utilizatorii ce au fost in stare sa faca mii de conturi sa castige premiile si sa aflam ca erau vreo 10 insi care castigau mereu... in fine, uite mai incercam o data acum de craciun : https://www.facebook.com/....../photo.php am implinit un an cu Dli.ro si premiul e pe bune!