| flower a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara en gross la preturi mici bijuterii tip gablont si diferite alte accesorii?

Răspuns Câştigător
| ellyah a răspuns:

Daca vrei preturi mici trebuie sa indeplinesti doua conditii:
1.Sa investesti o suma importanta
2.Sa cumperi din afara tarii.
Nu vreau sa fac reclama aici, dar pot sa-ti spun ca prietena mea e innebunita dupa astfel de lucruri si printr-o simpla cautare in google am gasit sute de oferte incepand de la 0. 50 $ /bucata.Cauta si vei gasi rapid, sau intra direct pe amazon, ebay... uite am zis ca nu fac reclama dar totusi am cautat un site pentru tine care aduce din anglia dar are si un nr de contact de romania(nu e al meu, jur ca nu am treaba cu aceste afaceri)dar nu prea vad preturi, vezi si u daca este ce te intereseaza http://www.bijuterii.co.uk/

4 răspunsuri:
| flower explică:

Hey Ellyah iti multumesc frumos ca te-ai straduit pentru mine happy interesant site-ul, de preturi ma ocup euwinking

| flower explică:

Hahahaha... ce draguthappy fundita reprezinta premiul tau pentru ca ti-ai dat silinta sa ma ajutiwinking felicitarihappy

| ellyah a răspuns:

Sper ca ai gasit ceea ce vroiai...succes in afaceri! Nu prea stiu care e treaba cu fundita dar multumesc... e prima fundita, nu o sa te uit niciodata!happy

| ClubuldeEngleza a răspuns:

Gasiti bijuterii de calitate din Marea Britanie, bijuterii de firma la preturi foarte bune. Sunt bijuterii de outlet de cea mai buna calitate. Puteti achizitiona la preturi engross la Juliana pe www.cadouri-decoratiuni.com. Gasiti detaliile de contact si luati legatura cu ei.