| heyulika a întrebat:

Stie cineva firme de impartit fluturasi / flyere / pliante pe strada in Iasi?

3 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

Buna.sunt din iasi si am cautat la toate centrele gen vodafone cosmote orange, pizzerii etc. pentru impartit pliante si nu am gasit nicaieri.[numai la cosmote si orange mi-au cerut numarul si au zis ca ma suna ei da a trecut o luna si nu m-a sunat nimeni laughing ] am fost insa si la domo la moldova si au zis ca ei sunt in asociatie cu o firma one2one si ca sa ma interesez la firma asta ca ei mar prelua.am cautat nr pe net si nu am gasit decat pentru bucuresti, am sunat si nu raspunde nimeni banuiesc ca nu am luat nr care trebuia.in cazul in care gasesti ceva undeva ma anunti si pe mine te roooog frumos?batting eyelashes

aa si la KFC tot la moldova au zis ca pot sa le aduc un ceva pentru postul de casierita.in cazul in care te intereseaza si asta :p

aa am mai intrebat si cei care impart deja pliante pe strada si sa stii ca nimeni nu iti spune[ iti spun ca ei sau angajat prin prieteni.ca nu sau interesat de firma deci ca nu te pot ajuta phbbbbt]...serios daca gasesti ceva anuntama plllzz. Succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune anunturi gratuite, de ex pe http://www.anunt-gratuit.info/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut... eu am incercat la dopo poco, dar degeaba. te rog mult daca mai gasesti ceva anunta-ma si pe mine la id-ul teoteodor1, multumesc mult!