| RuxyMiha a întrebat:

Stiti ceva de munca in Pitesti?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Depinde de tine..nu de ce stiu eu!

| DEBrown a răspuns:

De munca poti gasi de la femeie de serviciu pe o scara de bloc, pana la manager la vreo firma, depinde ce pregatire ai si ce ai vrea sa lucrezi.

| Lapusneanu a răspuns:

Donator de par lung natural carunt din barba pentru imitatii de Mosi craciuni.

| GalaxyGirl a răspuns:

Cauta pe http://www.bestjobs.ro/ Funda? :)

| RuxyMiha explică:

AM 20 de ani si am 2 ani experienta in vanzari si ospatarie..am cautat pe toate site-urile posibile si imposibile.dar degeaba..As vrea ceva de la promoter pana la lucrator comercial/casier.