| Gybylan a întrebat:

Sunt baiat am 15 ani...ma pot inscrie ca reprezentant la avon, oriflame etc?

16 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Desi te-au lasat mai multe fete id-ul mai jos

te pot inscrie si eulaughing
daca vrei add bia_coolgirl94

| Burzea a răspuns:

Trebuie sa pesre 18 ani sau chiari 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La oriflame te poti inscrie de la 16 ani. 0766398401

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt lider, inscriu reprezentanti se poate daca vrei intra pe id-ul meu too.freacasaluoz

| DoRu a răspuns:

Cosminbucuros, nu trebuie sa aiba peste 18 ani! Eu de ex: am 14 ani si am avut serviciu. big grin

Deci... Taci, daca nu stii!

| DevilLife a răspuns:

Da. daca vrei iti ofer eu un post. dar nu la oriflame sau avon, ci la ladys, o revista cu produse de genu dar mai ieftine si mai bune.big grindaca doresti anunta-ma pe privat

| Lalala a răspuns:

Poti la avon da trebuie sa te faci p numele lu maiktawinking

| bellekamms a răspuns:

Vrei sa fii Reprezentant Avon? cu 2 campanii inaintea celorlalte orase din tara? add me, carmen_nawar. Iata doar cateva beneficii de care te poti bucura la Avon si nu e doar atat... Daca iti doresti intr-adevar, ai sprijinul meu.

http://www.avoncosmetics.ro/......r/mof.html

http://www.avoncosmetics.ro/SLSuite/static/images/home_page/hp_c16/mof.html

http://www.avoncosmetics.ro/......ombrie.pdf

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Buna
faptul ca esti baiat nu conteaza.conteaza ca esti minor si nu te poti inscrie.
in schimb se poate inscrie un parinte si te ocupi tu de tot.
suna-ma sau da-mi un sms si te sun eu ca sa iti explic mai pe indelete cum se face
mihaela coordonator avon

| deea_7254 a răspuns:

Desigurbig grin

| lumy8876 a răspuns:

Bineinteles, pe numele unui parinte, frate, sora, bunici, etc! La Avon castigi f multe cadouri si poti ajunge la un discount de 30&. Pe cand la oriflame poti ajunge la un discount de pana la 50% plus de asta, la oriflame daca devii director, castigi 5834 ron+100$+un salariu de 2200 ron! Asta numai daca ai in spate o echipa de minim80 de pers! eu inscriu reps Avon&Oriflame! Daca te intereseaza uite nr tel:0765343700(Lumy) sau id mess: l. avoncosmetics, lumyoriflame

| AvonWbusiness a răspuns:

Dragul meu poti sa te inscri dar nu pe numele tau, poti sa bagi o persoana majora pe facturi si acte iar tu sa fai tot cum ar fi o inregistrezi pe mama si tu de fapt ii manevrezi contul totul se face pe internet. Daca vrei imi poti trimite mesaj pvt si explic mai multe.

| cristinnel a răspuns:

Sigur ca poti dar de fapt reprezentant devine un parinte si tu te ocupi de restul, trebuie sa fii major.

| daniela_1438 a răspuns:

Da te poti inscrie, daca doresti intra pe stancea. danyela si te pot face eu reprezentanthappy

| daniela_1438 a răspuns:

Da te poti inscrie, daca doresti intra pe stancea. danyela si te inscriu eu