| IoanaXxxxx a întrebat:

Sunt foarte nehotarata!
Chiar nu stiu ce nikon sa imi cumpar sa fie sub 10 milioane straight face
Unul bun daca imi puteti da idei. m-am gandit la nikon coolpix s3000 iar apoi la nikonP110 sau P100 da chiar nu stiu este ceva mai bun la preturi d astea?

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Din experienta pe care o am recomand acest aparat http://www.emag.ro/......-pVMA741E1

| Razvan03Andrei a răspuns:

1.Poti cauta pe site-urile magazinelor din orasul tau pentru a vedea ce telefoane au, dace le au in stoc si o multime de detalii importante privind telefonul.
2.Gandeste-te de ce vrei un Nikon? Si atunci vei stii ce telefon sa alegi!
3.Fa-ti o lista cu cerintele neaparate pe care le doresti la telefon si du-te la magazinele din orasul tau!