| dobrescualex a întrebat:

Sunt in cautarea unu coach de dezvoltare personala, cineva care sa ma invete sa fac bani si nu gasesc. Stie cineva unde as putea gasi? Site-uri, persoane directe? Preturi etc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Păi, vad că deja ai inceput sa-ti faci reclama, avand in vedere poza ta de aici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt nenunărate cursuri pe internet, gratuite și pe bani.

| Sonia822 a răspuns:

A, da, ii gasesti la Facultatea de Medicina, si la Facultatea de Drept. Mai sunt la Politehnica, succes!winking

Ce cauți tu se obține ori gratis - ai materiale, cărți, filme disponibile cu nemiluita pe internet (să nu te rezumi la cele încadrate la categoria Dezvoltare personală - cele mai multe sunt bullshit, uită-te la filme/citește cărți ficțiune/non-fictiune care tratează subiectul interesat de tine)

Oricine TE poate ajuta ar face-o gratis. Dacă cineva îți cere bani pentru așa ceva - e țeapă.
"Te învăț cum să faci bani dacă îmi dai bani" - nu are sens.

| dezvoltarepersonala a răspuns:

Sunt sigura ca am raspunsul potrivit pentru intrebarea ta. Lux Pedia este un canal de YouTube de unde te poti inspira pentru a avea o viata de succes. Vei gasi atat clipuri despre dezvoltare pe plan personal cat si pe plan financiar. :
https://youtu.be/E8qAbJhs2DE

Nu uita sa te abonezi daca iti plac videoclipurile happy