| Overflame a întrebat:

This card has been disabled for use on PayPal. You can add a different card. If you would still like to use this card, fax a copy of your card statement showing the PayPal charge and 4-digit code and a copy of your driver's license or other photo ID. You must use this form for your fax cover sheet. Not using the fax cover sheet when submitting your documents could result in a processing delay.

Asta apare cand am vrut sa imi activez cardul pentru paypal, stie cumva cineva cum pot sa imi "repar" cardul?

3 răspunsuri:
| virusz a răspuns:

Paypal ti-a respins cardul.Scrie acolo ce poti face daca chiar vrei sa mai folosesti cardul acesta.
Te duci frumos la banca la tanti si ii ceri extrasu si le trimiti lor prin fax incarcarea care a facut-o paypal cu 2 euro sau cu cat iti incarca ei ca nu mai stiu+ un act de identitate cu poza acolo e dat ca exemplu permisul de conducere. Bafta

| pyar a răspuns:

Suna la numarul de pe card pentru informatii, acolo o sa iti ceara niste date ca sa fie siguri ca tu esti proprietarul cardului si dupa iti vor spune care este problema. Poate fii posibil ca site-ul ala sa nu iti accepte cardul sau poate cardul tau are o securitate mai ridicata si a observat ceva ciudat pe site-ul acela si refuza sa coopereze.Eu am patit asa cand am vrut sa cumpar un bilet online de pe blue air si cand am incercat de la alta companie am reusit.Succes!

| Hood_Miti_1982 a răspuns:

Si la mine e o problema cu cardul daca poate cineva sa ma ajute ( We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal, send us some documents.) asta imi zice. ce documente trebuie sa le trimit? mi-a luat si bani de pe card 1.50 euro mi-a dat codul de 4 cifre etc da cardul nu pot sal introduc la paypal. am visa electronic? HELP