| Xperia a întrebat:

Tineri pana in 20 de ani cu ce va ocupati pentru a face bani de buzunar in afara de a avea un job stabil. Ma refer ce se vinde mai bine prin cartier acum sau ce faceti multumesc

4 răspunsuri:
| izab3llaa a răspuns:

Buna! Daca doresti sa faci niste bani de buzunar poti sa te inscrii ca reprezentant avon. Si sa vinzi produse [ nu prostii dinaleawinking ] Afacerea este foarte rentabila deoarece cu cat gasesti mai multi dornici sa cumpere produse cu atat iti raman tie mai multi bani, iar tu nu pierzi nimic, mai ales daca ai niste prietene, cu siguranta cand le vei arata brosura vor vrea sa cumpere ceva de la tine. Daca doresti sa te inscrii ca reprezentant poti da add la id`ul meu de mess, iar eu te pot inscrie! shik.girl_izabella. O zi buna!

| Camiiimm a răspuns:

Poti sa te inscrii ca reprezentant ORIFLAME. Ai comision mare:
23% pentru comenzi intre 50-249 lei
30% pentru comenzi intre 250-499 lei
40% pentru comenzi mai mari de 500 lei.
Inscrierea e gratuita si pe langa bani poti castiga si produse. Iti poti face propria ta retea[sa inscrii si tu oameni] si sa castigi mai multi bani. Pt mai multe informatii YM! m.camiii@yahoo.com

| Urzi23 a răspuns:

Mare este gradina lui Bunul Dumnezeu,pai ar trebui ca tinerii sa duca sa invete o meserie,frigotehnist,electrician,mecanic auto, instalator.ca toti viseaza cai verzi pe pereti si numai IT, sa stea cu c,,,,, pe scaun si banii sa pice din cer =)) si ei sa rontaie bomboane si sa bea cola sub umbreluta Cum sa ii jignesti pe tineri sa nu mai piarda timpul pe D/S si sa se duca la un curs de calificare, este greu sa bata la tastatura www.cursuricalificare.com si sa se inscrie,apoi vine treaba cea mai grea,mersul la scoala si la practica musai trebuie sa ii duca tasu in circa ca pe vulpoi =)),cum sa ii faci sa oboseasca mintea care este odihnita si sa invete ceva nou. Haide bre eu zic sa o lasi moale cu oriflegmurile si alte prostii,mai bine repari frigidere si ai cu ce intretine familia Cu cai verzi pe pereti faci fix ciuciu, ei se duc la Fac particulara si ies manageri, dar nu au ce conduce ca nu sunt firme iar industria este sublima dar lipseste cu desavirsire =))

| Virtualu a răspuns:

Poti sa te inscrii la Avon sau cv de genu si vinzi prostii dinalea