| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa fac bani daca n-am studii? pe net as putea? stie careva cum? daca stie cineva ajutati-ma.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce stii sa faci? Pe net nu iti cere nimeni studii, trebuie doar sa stii sa faci ceva care se plateste bine. De exemplu: programare, web design, traducere, contabilitate primara, tehnoredactare. Poti face bani si din transcrierea unor chestii inregistrate (in engleza sau alte limbi de mare circulatie), dar se plateste destul de prost si trebuie sa muncesti 14-16 ore pe zi ca sa ai un venit din care sa poti trai.

| JackR a răspuns:

Am auzit ca traficul de cocaina sau de arme inca renteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ești student pe bune te poți duce la KFP