| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un site cu chat si radio unde ma indrumati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! cred ca te pot ajuta. Am cunostinte de php, mysql, html si css, am lucrat la cateva site-uri si am acumulat experienta. Daca vrei sa vorbim trimite un mail la atestate.info@gmail.com Te astept big grin

67 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La Yahoo! devil

| MihaiA a răspuns:

Site-ul se face separat. Radiou se face cu shoutcast. dai un search pe site la TPU si o sa gasesti un raspuns despre cum sa faci un site. Daca nu stii sa-ti faci site singur, dai un search pe google si cauta webdesign, insa costa tongue

| MihaiA a răspuns:

Despre cum sa faci un radio scuza-ma

| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci pe www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ma ajuta sa fac un chat? idul meu e lp_bkl2000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac chat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha ce fc?
de unde sa stiu eu unde ai fost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu si eu vreau sa aflubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutama si pe mine sa imi fac un chat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru xat.Intri pe www.xat.com si sus de tot scrie Widgets apasa si apoi apesi pe Get a free chat box now si apoi iti alegi o imagine si apesi pe ea. Dupa ce ti-ai ales apesi unde scrie make this chat a group iar apoi scrie numele chatului, parola, regulile si ce mai e de scris acolo. apoi trebuie sa primesti niste aprobari pe mail. cand ai facut chatu inttri si sus de totlanga bara scrie Edit apesi scrii parola si apoi iti bagi radio siteuri si altele:):)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

intra aici www.muresian.ws te inregistrezi, iti da un domeniu(site) cu extensia. ws si ai un websitebuilder.cu 20 de template...si daca la randul tau inregistrezi oameni prin situl tau, sa isi faca si ei site. poti castiga bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi fac un chat cu radio unde ma indrumati?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi fac un chat cu radio unde ma indrumati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal lume care ma poate ajuta sam fac nu sait de radio am radio propiul merge dar vreau nu sait sam fac!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa imi fac un radio cu site si chat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se face chat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine vrea sa faca un chat cu mine g_fast2001 contacteazama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa imi fac un site cu jocuri-muzica-filme plz ajutati-ma si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai facut chatul ati arata adress radio aqolo tr o adresa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-mi fac un chat fara inregistrare sau autentificare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai care vrea sa fie dj la postul meu de radio... daca ai mai fost dj si sti te astept pe id de mess radiostar74winking