| LUuuuci a întrebat:

Vreau sa ma autorizez PFA, pentru executari instalatii electrice pana la 1000V cu autorizatie ANRE, avand cursurile absolvite si autorizatia obtinuta si valabila 5 ani! As vrea sa stiu care sunt Taxele pentru obtinerea acestei autorizati! Sunt angajat la o firma privata si vreau sa lucrez dupa program orele 16-22!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxele le poti vedea aici: http://www.onrc.ro/romana/taxetarife.php. Trebuie sa tii cont ca la aceste taxe se adauga inca 60% din ele, care reprezinta taxa pentru fondul de insolventa(50%) si taxa pentru buletinul procedurilor de insolventa(10%). Succes si numai bine!