| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un BMX nu dala scump la 400-500 lei. Dar nu stiu cum sa fac bani mai repede... Fac cam 25lei pe saptamana tongue Deci cam un milion pe luna +40 lei alocatia +ca o sa vand niste role 50lei 2 mil la sfarsitul luni luna asta fac vreo 2 milioane...luna viitoare mai imi dau parinti 100lei. deci 300 dupa ce sa mai fac?

2 răspunsuri:
| niNNu a răspuns:

Dirtbike.ro la 500 ron gasesti la mana 2 bike aceptabil de bun si nu dhs.

| dididiana a răspuns:

Pai... cand iesi afara sa-i ceri parintilor 5 lei, sa mai vinzi unele bluxe mai mici sau care nu-ti mai plac si chestii...