| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce inseamna Paysafe si Paypal, care este diferenta intre cele 2, cum pot avea si eu si cum platesc/primesc de pe ele.

Răspuns Câştigător
| AnonyDoge a răspuns:

Paysafecard este un bon care are un cod pe el. Poate avea o suma de 5, 10, 25, 50, 100 $/euro.
Introdu-ti locatia aici si vei vedea de unde poti lua un paysafecard
https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/cautare-puncte-de-vanzare/

Paypal este un card virtual.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Paypal e un card virtual și trebuie să îți faci cont iar pentru paysafe nu îți trebuie cont, ceri direct de la un magazin care are codul cu suma dorită.