| ARF a întrebat:

AM de facut un desen dinamic.
M-am gandit sa fac un circ.
Am facut si un bufon, dar nu stiu cum sa il colorez sad
Imi dati idei va rog?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Un bufon ar trebui sa fie cat mai colorat, foloseste rosu, galben, albastru etc. Uite un exemplu: http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

La circ sunt clowni nu bufoni, bufonii îşi făceau veacul pe la curţile regale în Ev. Mediu, pentru a-i amuza pe cei cu rang înalt în societate.
Dar ca să-ţi răspund totuşi la întrebare, cât mai viu colorat.

| AlinaToma a răspuns:

Culorile puternice diverse chiat sidefate rosul galbenul verde culorii tari

| Alpha4 a răspuns:

Fal in alb si negru, a si fa si un cal mara cu o balerina pe el. funda terog/bun?