| Mihai543215 a întrebat:

Am si eu o problema, am vrut sa tin si eu iar post saptamana asta si *** ca luni am mancat cu dulce ca am uitat si miercuri : m-a mancat pe mine undeva sa imi iau ciocolata cu lapte si nu mi-am dat seama abia seara mi-am dat seama si mai am putin si imi dau si lacrimile. Mai are vreun rost sa tin joi sa ma impartasesc vineri sau mai bine stau acasa?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Am o ruda preot.si mi-a zis ca un lucru de genul acesta fara stiinta este iertat...cu atat mai mult daca esti copilhappy tine in continuare! si felicitari! multi nu sunt in starehappy

6 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Die jesus! SATAN rullz

| Parmalat a răspuns:

Daca vrei sa-ti cureti sufletul fa-o singur in fata lui Dumnezeu. Fii sincer, spune-i cu ce ai gresit si cere-i iertare in gand lui Dumnezeu si atat. N-ai nevoie de popi pentru asta, Dumnezeu e in fiinta ta si trebuie sa vorbesti singur cu El, nu-l tine popa ascuns in dulap ca sa te duci tu sa-l vezi la Paste si la Craciun.
Putin vin daca vrei sa bei poti sa bei si acasa. Vrei sa tii post? Tine pentru sanatatea ta si fii constient de asta. Pe Dumnezeu nu-l intereseaza daca ai mancat tu putina ciocolata cu lapte ieri sau azi, Dumnezeu vrea altceva de la tine.

| KittyLoveBastet a răspuns:

@mmorpglover, nu imi vine sa cred ca vorbesti asa! Daca esti copil, tine 3 zile post inainte sa te impartasesti. Cu nestiinta, asa se iarta!

| sorinyoman a răspuns:

E mai importantă dăruirea către Dumnezeu. Când se crede că au fost scrise din ortodoxie încă nu era inventată ciocolata, iar toate acestea, după părerea mea, sunt inventate de cei care mai degrabă gândeau decât se rugau. Sărbători fericite pentru toți.

| ScorpionSting a răspuns:

Nu e un sfarsit de lume.mai bine stai acasa

| Anonim_1879 a răspuns:

Si eu am facut cam la fellaughing. vroiam sati zic ca i-ai dat un raspuns unei fete.care zicea ceva de prietenul ei ca a sarit peste ea si etcchatterbox. mi-a placut raspunsu tau.esti un baiat oklaughing). nu stiu dc dau rasp asta.chiar ma plikt. dar chiar mi-a placut rasp tau