| Mihai543215 a întrebat:

Am si eu o problema, crying am vrut sa tin si eu iar post saptamana asta si *** ca luni am mancat cu dulce ca am uitat si miercuri crying((( m-a mancat pe mine undeva sa imi iau ciocolata cu lapte si nu mi-am dat seama abia seara mi-am dat seama si mai am putin si imi dau si lacrimilecrying(. Mai are vreun rost sa tin joi sa ma impartasesc vineri sau mai bine stau ***** acasa? DAU FUNDITA

2 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Nu fi trist si nervos, e ceva normal ca uiti, Dumnezeu te iarta daca nu ai facut intentionat, sigur ca poti merge sa te impartasesti!
Bafta si Craciun Fericit!

| paula_4238 a răspuns:

Poti tine post negru joi. Adica nu mananci si nu bei pana la apusul soarelui NIMIC! se spune ca asta ar fi echivalent cu postul normal.Eu una asa fac. Sper sa iti fi fost de folos.Bafta!