| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu mai multe situri cu programe de modificat poze big grin

7 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Poti incerca si Paint.NET: http://www.getpaint.net/download.html
e free si face cam tot ce ai nevoie

| LuS[z] a răspuns:

Ww.photofunia.com si descarca-ti microsoft office picture manager
e suuuperbig grinadica ce cel putin mie imi place ff multhee hee))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-as ajuta dar nu stiu

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Site-urie acelea le stiam si eu, pe cele care ti le-au dat ceilalti.
Daca te ajuta cu ceva eu folosesc urmatoarele programe : PhotoScape, PhotoFiltre, MagicPhoto editor, dar mai sunt big grin