| indiaqueen a întrebat:

Ati scris vreodata o carte? Care ar fi aceea? funda pentru cea mai buna

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Am scris, 3 pana acum, anul acesta voi avea lansarea celei de-a 4-a. Lemon Vodka si Intuneric inca se gasesc de altfel in librarii. Daca aveti materiale demne de un volum, nu ezitati sa-mi scrieti, anul acesta mi-am propus sa ajut cat mai multi autori tineri nedebutanti. Proza, poezie, nu conteaza. Conteaza doar talentulhappy.

| PsychoDreamer a răspuns:

Nu, deocamdata nu am scris nici o carte. Am cateva poezii, si o schita, la care mai lucrez din cand in cand, si sper ca pe viitor sa reusesc sa transpun toate ideile intr-o carte.

| fafnir a răspuns:

Am scris o povestioara recent daca vrei sa o citesti, e in egleza :P

http://mihaihen.deviantart.com/#/d4o1ra3

| indiaqueen explică:

Eu am scris vreo doua capitole dintr-o carte despre o fetita care desena tablouri si "intra" in ele.

| DarraMee a răspuns:

Am sctis o carte numita "Aventurile din adancul marii" dar fiind clasaa 5 nu cred ca e prea stralucita