| DiDi a întrebat:

am nevoie de putin ajutor. Trebuie sa fac un desen intitulat " dreptul la alegere " si ceva care sa surprinda acest drept, in cateva cuvinte, un desen pe baza temei. Daca gasiti niste desene bazate pe tema aceasta, sau aveti ceva idei ( cu imagini ) mi-ar fi de mare ajutor, chiar nu stiu ce sa fac. Multumesc!

1 răspuns:
| 7lucian8 a răspuns:

Pai faci un desen cu o persoana care este pus in fata unei decizi sa fie o persoana rea sau buna.de exemplu sa bata, sau sa ajute.nu? un exemplu aici...http://www.google.it/......tp?/imgres