| cristiplm a întrebat:

Salut frumoşilor, vreau să vă cer nişte idei creative dacă se poate, am fost pus la liceu să fac câteva desene pe tema *adolescenta* şi am facut un desen legat de droguri si unul legat de relatii intime, ce idei mai aveti? Maine trebuie sa le predau deci chiar am nevoie de puţin ajutor, celui cu cele mai multe şi cele mai creative idei îi dau fundiţa. Mulţumesc anticipat va pup.

Răspuns Câştigător
| xXAlphaXx a răspuns:

Fa ceva legat de faptul ca copiii sunt mai inventivi cu toata tehnologia asta noua! Daca nu, ai putea sa faci ceva legat de masini, adica ca unii adolescentii conduc de la 15-16 ani mai nou si pun viata celorlalti soferi si pietoni in pericol si ce s-ar putea face ca plozii sa nu mai puna mana si sa nu mai aibe acces la chei!

3 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Esti la liceu de arte? Daca da, s-ar putea sa aiba pretentii mai mari legate de desene! Daca esti la un liceu normal, ii dai desenele si daca spune ceva ca nu-i convine ii spui ca asta ti-a iesit tie cel mai bine

| cristiplm explică (pentru xXAlphaXx):

Sunt la liceu auto fratelaughing vreau să mă mut anul viitor la liceu de arte, şi am cerut nişte idei. cam ce aţi face voi în locul meu nu ştiu ce ai înţeles tu laughing.

| cristiplm explică:

Dudă, chiar nu am chef de mişto-uri happyhappy.