| Mikimm a întrebat:

Buna

Am o problema, am raportat pagina unui prieten din cauza ca am fost certata cu el, iar acum ne.am împăcat, dar nu ii pot gasi contul pentru ca este raportat! Cum sa fac sa fim din nou prieteni la Facebook?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti cinstit, ii spui acelui prieten ce i-ai facut si il rogi sa te ierte!

| Joeel a răspuns:

La setari ai "utilizatori blokati" sau "utilizatori raportati" dai pe acel buton si iti apar toate persoanele blokate. Apoi dai pe "doblokeaza utilizatorul" si ..Cam atat, sper ca te.am ajutat. ai grija nu va mai certati pretuieste.l. laughing