| Alone_1992 a întrebat:

Cei de clasa a8a cre au trecut la Planeta celor doi sori imi puteti raspunde la exercitiile de la pg 63? de ex: Infatisarea aparte a plantei Ahra, asemanarile si deosebirile dintre AHRA SI tERRA etc! Dau funda va rog frumos sa ma ajutati!puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Anonim134 a răspuns:

Pune mana si invata ca ai examen? acolo ce o sa faci/? ii zice profului?; auziti, ma lasati sa intru pe TPU sa intreb pe cineva cum se face ex asta?

| Hawks a răspuns:

Sunt a 10, dar am facut-o si eu in a 8, da-mi ID-ul de mess si iti zic daca mai gasesc caietul.
Doar daca esti fata si esti frumoasa altfel, bft big grin

| Alone_1992 explică:

Alina.blablax ca nu merge sa iti trimit mesaj!

| Raluchutza_Ralu_1998 a răspuns:

Hei...vreau si eu exercitiul..ma ajuta cineva :3?