| dianadiana14 a întrebat:

Ce asemanari sunt intre Ahra si Terra(planeta celor 2 sori)?
Exista timp pe Ahra?
DAU FUNDA :*
RASPUNS URGENT!

3 răspunsuri:
| Georgy98 a răspuns:

Poi ai putea gasi multe asemanari
-pe ambele planete exista viata
-Oxigen
-filme, cine Etc citeste cu atentie si incearca sa nu iti mai faci temele pe googlee:*tuc

| dianadiana14 explică (pentru Georgy98):

Stai linistita ca nu imi fac temele pe google big grin am cerut pur si simplu o parere ...In mare parte raspunsurile de aici sunt date in batjocura tongue Am gasit si singura acele deosebiri si asemanari, numai ca aveam nevoie de mai multe decat am gasit euwinking Oricum mersi ca ti-ai dat interesun :*

| Georgy98 a răspuns (pentru dianadiana14):

Ok!