| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva pe ce se bazeaza profilul "fotografie" la liceu? Desigur, stiu ca in a 9-a mergi pe arte plastice, dupa grafica si de abia apoi fotografie.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca exista profilul fotografie. poate vrei sa spui filologie.e logic big grinbig grinbig grin

| Adoniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Ieri o profesoara de la noi de la liceu, ne-a spus ca exista si fotografie.

| anonim_4396 explică (pentru Adoniaa):

E imposibil ti-o spun eu

| Adoniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum am aflat, daca mergi pe grafica poti face la facultate "fotografie".