| TootydeCool a întrebat:

Buna imi puteti da si mie niste exemple de activitati?
mai tare ma plictisesc!
eu acum fac tatuaje tribale si nu mai stiu ce sa fac
vot+funda cele mai multe si mai tari activitati!@!

Răspuns Câştigător
| Madalina_6385 a răspuns:

Te poti uita la un documentar, la ceva ce iti place la tv, poti sa stai pe internet, sa vorbesti la telefon sau pe internet cu un/o prieten/a, sa chemi pe cineva sa iasa cu tine sa va plimbati, sa faci treaba in casa (gatit, spalat, maturat,etc), sa faci suplimentar ceva la o materie de la scoala, sa citesti, sa faci sport,sa asculti muzica, sa pictezi, etc. Poti face foarte multe lucruri in timpul liber.

3 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Facebook,Twitter,sa iti faci parul,unghiile,sa joci jocuri, a te uiti la un film, sa barfesti cu o prietena etcbig grin

| Bebitssaa a răspuns:

Fa-ti un blog! asa poti sa si castigi bani cu adsense! http://eulari.blogspot.com/ In caz ca te hotarestii` si vrei sa te ajut ...imi trimiti un mesaj si te ajut :)!

| AnaOneBeat a răspuns:

De ce nu te apuci de un curs de dans? cauta pe youtube onebeat dance studio si nu o sa iti para rau... ca sa nu mai vorbim sa ai timp sa te plictisesti