| Vadik a întrebat:

Iubesc foarte mult medicina! As dori sa invat in Roamania la o facultate sau universitate de medicina! Dar idee n-am unde ar fi mai bine si unde as putea invata multe! AJUTATI-MA va rog mult! exemple de scoli sau sfaturi MS anticipat

7 răspunsuri:
| aliona_6797 a răspuns:

UMF-ul din Iasi este cea mai veche universitate de medicina din Romania, deci cred ca au un sistem destul de bine pus la punct.

Răspuns utilizator avertizat
| ikram a răspuns:

Pai la UMF "Gr. T. Popa" Iasi http://www.umfiasi.ro/umf/ie2/index.jsp
sau UMF "Carol Davila" Bucuresti http://www.univermed-cdgm.ro/

Eu recomand Univ. din Iasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi intai la o scoala generala ( clasele 5-8 ) ca sa inveti o tara de gramatica.Medicina nu e pentru analfabeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as sta pe ganduri si as alege Targu Mures!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aliona, pe ce lume traiesti? Bucurestiul a fost primul! Da un serch pe google daca nu stii, nu mai scrie din imaginatie.

| rominax a răspuns:

Cluj sau Targu Mures big grin.