| Yone_5447 a întrebat:

spuneti mi va rog ceva melodii NOI! Cele mai noi si faine melodi primesc FUNDA.

1 răspuns:
| r4uL a răspuns:

Salutare. Aici r4uL :). Hmm... poti cauta pe www.google.ro top 10 songs sau ceva. Nu stiu exact, de exemplu eu ascult : Metal.Rock. Heavy, etc. Daca iti dau niste exemple s-ar putea sa nu iti placa pentru ca fiecare om e cu gusturile lui. Deci succes. Oh da.si imi place melodia Catalin Josan - Dont wanna miss you. Dar sincer nu stiu de ce imi place :)). Succes, te pup :*