| lurixxx a întrebat:

Am auzit de concursul pe care il face Roger Waters. Finalistii vor canta si dansa cu el pe scena. Credeti ca ma mai pot inscrie? Daca da, unde si cum ma pot inscrie?

2 răspunsuri:
| LadyMelian a răspuns:

E vorba de concursul organizat de RockFM?
http://www.rockfm.ro/thewall/
gasesti aici mai multe detalii.

| tudord95 a răspuns:

Participanții trebuie să aibă vârsta de minim 18 de ani la data închiderii competiției, 10 august 2013, și să fie absolvenți și/sau studenți în curs, ai unei instituții de profil, facultăți de arhitectură de interior, specializări în arhitectură de interior, design de produs, mobilier și amenajări interioare. Se acceptă în concurs absolvenți și/sau studenți, indiferent de naționalitate și de țara din care provin.
Pentru înscrierea în concurs, este necesară completarea integrală a Formularului de înscriere (formular standard disponibil pe sit-ul ADEP ) și transmiterea pe email : pink. floyd@adep.ro
Grabeste-te si bafta poate castigi! Fundita? daca crezi ca te-am ajutat